loader image

List Referencyjny

Ardenz / Prezes Zarządu Mariusz Graczyk

Background

Polska Fundacja Rozwoju (PFR) z siedzibą w Warszawie przy ul. Zaborowskiej 3/33 wykonała dla naszej firmy usługi doradcze z zakresu badania rynku i audytu ekonomicznego.
Usługi zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a co najważniejsze, pomimo czasem trudnych zagadnień, przebiegały w miłej i partnerskiej atmosferze.
Ich rezultaty są widoczne w codziennej pracy naszej firmy, a trafność spostrzeżeń dotyczących budowania kultury organizacji i kultury pracy pozwoliła nam dostrzec elementy wymagające poprawy.
Na uznanie zasługuje również metodologia oceny i sposób prowadzenia usług świadczący o dużym zaangażowaniu i wysokich umiejętnościach osób w to zaangażowanych.
Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje kadry przekładają się na efekty, które całkowicie spełnią nasze oczekiwania.
Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie, płynność komunikacji, wysokiej jakości obsługę oraz profesjonalizm i otwartość.
Nasza współpraca przebiegła sprawnie i bez zastrzeżeń, a PFR reagowała na nasze potrzeby i oczekiwania wynikające ze specyfiki firmy i powstających problemów, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy Polską Fundację Rozwoju jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.